A piac legszélesebb és legizgalmasabb választékához munkatársakat keresünk!
Boltjaink sajt- és sonkapultja, a közel 2000-féle ital, 500-féle édesség, valamint a világ minden tájáról származó finomság és fűszer különleges kulináris élményt kínál.
Változatos feladatokkal várjuk, ráadásul kedvenc hírességeivel is találkozhat!

Önéletrajzaikat az allas kukac culinaris.hu címre várjuk.

Bolti munkatárs

Ajánlatunk:

Stabil munkahely (Bp. V. és III. kerület, váltott műszak, heti 40 órában)
Versenyképes fizetés tapasztalattól függően
Folyamatos szakmai képzés, előrelépési lehetőség

Feladatok:

A vásárlók által már megszokott, udvarias kiszolgálás
A termékek kezelése, frissességének ellenőrzése
Termékismeret (felhasználás, elkészítés, összetétel)
Rendelések előkészítése, választék kialakítása
Pénztárkezelés (vonalkódos rendszer, készpénzes és bankkártyás fizetések)

Elvárások:

Élelmiszeripari vagy élelmiszer/ital-kereskedelmi vagy gasztronómiai tapasztalat
Legalább egy idegen nyelv (angol) társalgási szintű ismerete
Rugalmas beoszthatóság
Csapatmunkára és önálló munkavégzésre való képesség
Nyitottság a gasztronómia iránt