A tizenöt éves Culinaris, a finom élelmiszerek, italok, fűszerek és édességek első budapesti bolthálózata munkatársakat keres a felsorolt pozíciókba.
Önéletrajzaikat az allas kukac culinaris.hu címre várjuk.

1. Sajt- és sonka eladó

Kóstoltad már a burratát, a specket vagy a pastramit? Boltjaink sajt- és sonkapultja mögött a kulináris élmények mellett változatos feladatok várnak, ráadásul kedvenc hírességeddel is találkozhatsz!
Ajánlatunk:
Stabil munkahely (Bp. V. és III. kerület)
Versenyképes fizetés
Folyamatos szakmai képzés, előrelépési lehetőség
Feladatok:
A vásárlók által már megszokott, udvarias kiszolgálás
A termékek kezelése, frissességének ellenőrzése
Termékismeret (felhasználás, elkészítés, összetétel)
A rendelések előkészítése, a választék kialakítása
Az ideális jelölt:
Nyitott a gasztronómia iránt
Legalább egy idegen nyelvet (angol) beszél
Rugalmasan beosztható, csapatmunkára és önálló munkavégzésre is képes
Munkavégzés ideje:
váltott műszak: 7:00-15:30 és 12.00-20.30 között heti 40 órában

Előnyt jelenthet:

Élelmiszeripari, gasztronómiai vagy kereskedelmi tapasztalat
Elérhető bér
juttatásokkal, pótlékokkal: bruttó 412.000 Ft

2. Raktáros-áruösszeszedő

Ajánlatunk:
Nappali munkavégzés
Stabil munkahely, versenyképes fizetés, előrelépési lehetőség
Feladatok:
A beérkező áruk átvétele (mennyiségi és minőségi ellenőrzés)
Anyagmozgatás, csomagolóanyag-kezelés, címkézés
A vevői megrendelések összekészítése, csomagolása (komissiózás) és kiadása
Raktári adminisztráció, leltározás
A raktár rendben tartása
Precíz, igényes, munkatempója gyors és hatékony
Csapatmunkára és önálló munkavégzésre is képes
Felhasználási szintű számítógépes ismeretekkel rendelkezik
Munkavégzés helye:
Budapest III. kerület
Hétfőtől péntekig 7:00-16:30
Élelmiszeripari vagy kereskedelmi raktári tapasztalat
Jogosítvány
pótlékokkal, juttatásokkal: bruttó 321.480 Ft

 3. Kiszállító

Ajánlatunk:
Stabil munkahely (bázis: Bp. 3. ker.), versenyképes fizetés
Feladatok:
Áruszállítás a bolthálózaton belül, illetve a nagy- és kiskereskedelmi partnerek részére (nappali munkavégzés Budapest területén)
Elvárások:
B kategóriás jogosítvány
Kistehergépjármű-vezetői tapasztalat (minimum 3 év és/vagy 50 ezer kilométer igazolt balesetmentesség)
Udvarias, jól kommunikál, munkatempója gyors és hatékony
Helyismerettel rendelkezik, jól navigál
juttatásokkal, pótlékokkal: bruttó 434.560 Ft
Élelmiszeripari vagy kereskedelmi tapasztalat