Részletes leírás
A 60%-ban bio és fair trade mangóból készült Saveurs et Fruits mangólekvár tökéletes reggelire, de sütéshez is használható, hogy minden házi receptjének egzotikus hangulatot adjon!
Bio 60%-os gyümölcstartalmú mangó lekvár, csökkentett cukortartalommal.
Gyümölcshagyományunk lehetővé teszi, hogy a Lot-et Garonne-ban található termelőműhelyünkben számos ínyenc gyümölcs alapú terméket készítsünk. Gyümölcseink érzékszervi tulajdonságait (ízek, színek és állagok) a lehető legjobban igyekszünk megőrizni, ezért alacsony hőmérsékleten, kíméletes főzési módszert (sous vide) alkalmazunk. A Saveurs&Fruits több mint száz bioterméket kínál: lekvárokat, különlegességeket, 100%-os gyümölcskészítményeket, konfitokat és chutney-kat, püréket, sajtlekvárokat.
mangó* (60%), nádcukor*, víz, citromlé koncentrátum*, zselésítőanyag: pektin. (*=bio, 100% természetes összetevők). A termék összetevői EU-s és nem EU-s gazdálkodásokból származnak. A mangó és a cukor fairtrade gazdálkodásból származnak. 60g gyümölcstartalom 100g termékben.
A 60%-ban bio és fair trade mangóból készült Saveurs et Fruits mangólekvár tökéletes reggelire, de sütéshez is használható, hogy minden házi receptjének egzotikus hangulatot adjon!
Tájékoztatunk, hogy a honlap cookie-kat használ anonim látogatottsági információk gyűjtése céljából, valamint bizonyos szolgáltatások ezek nélkül nem lennének elérhetőek. Bővebb információért olvasd el adatvédelmi tájékoztatónkat.