Részletes leírás
Mesterséges színezékek, térfogatnövelők és ízfokozók nélkül készült.

Advent idején vasárnaponként a Perc utcai és a Hegyvidék Központban található üzleteink 16:00-ig, Balassi Bálint utcai üzletünk pedig 18:00-ig tart nyitva. Szeretettel várunk, hogy kényelmesen beszerezhesd az ünnepi alapanyagokat és ajándékokat.
Klasszikus csokoládéfagylalt a legkiválóbb alapanyagokból.
A termék jelenleg nem rendelhető webshopunkban
Kilépve a klasszikus desszertek világából, a Cloud 9 desszertjei ötvözik a jól ismert és népszerű cukrászsütemények élményét a legfinomabb fagylaltokkal. Kompozíciókban rétegezve vannak a különböző összetevők: általában 2-féle fagylalt, sütemény (puha piskóta, házi brownie, ropogós tészta stb.), gyümölcs- vagy csokoládé öntet, magvak és liofilizált gyümölcsök.
Tej, csokoládé (18%) (kakaómassza, cukor, zsírszegény kakaópor, emulgeálószer: szójalecitin, természetes vanília aroma), glükóz, cukor, invertcukor, tejpor, tejszín, stab2000 (stabilizátor: nátrium-alginát, szentjánoskenyérliszt, karragén).
Tej, szója. Glutént, tejet, tojást, dióféléket feldolgozó üzemben készült.
Mesterséges színezékek, térfogatnövelők és ízfokozók nélkül készült.