Részletes leírás
Kiváló mártogatós szósz tortilla chips mellé, de jól illik grillezett húsokhoz és más húsokhoz és tojásételekhez is.

Advent idején vasárnaponként a Perc utcai és a Hegyvidék Központban található üzleteink 16:00-ig, Balassi Bálint utcai üzletünk pedig 18:00-ig tart nyitva. Szeretettel várunk, hogy kényelmesen beszerezhesd az ünnepi alapanyagokat és ajándékokat.
Ma (dec.11.) 19:00 óráig tudunk webshop rendeléseket fogadni. Az ezt követően beérkező rendeléseket már nem áll módunkban elfogadni. Rendeléseikkel kapcsolatban reggel 9:00 órától a webshop@culinaris.hu vagy a +36 20 213 7219 telefonszámon tudnak érdeklődni.
A salsa roja, más néven vörös szósz nevét intenzív vörös színéről kapta. Mexikó egyik kedvenc szószának karakterét az érett paradicsom és a Serrano chili teszi igazán izgalmassá.
A termék jelenleg nem rendelhető webshopunkban
1986-ban Maria Dolores férjével és két gyermekével együtt elhagyta szülőhazáját, Mexikót, hogy Svájcban, férje otthonában telepedjenek le. Svájcot hamar a második otthonának érezte, csak a mexikói konyha fantasztikus ízei hiányoztak, ráadásul az autentikus termékeket, szószokat, salsákat nagyon nehéz volt beszerezni. Nem maradt más, mint otthon elkészíteni őket a régi családi receptek szerint. Később, 1995-ben már a zürichi és berni piacokon árulta finomságait. A Maria Dolores termékek mindegyike gondosan válogatott prémium alapanyagokból készül, tartósítószer, mesterséges színezék vagy ízfokozó nélkül.
Paradicsom (73%), hagyma, Serrano chili, koriander, repceolaj, só, fokhagyma.
Kiváló mártogatós szósz tortilla chips mellé, de jól illik grillezett húsokhoz és más húsokhoz és tojásételekhez is.